Just Nosní sprej 100 ml

Kód: 5085
899 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOSNÍ SPREJ S TROJNÁSOBNÝM ÚČINKEM (ČISTÍ, PĚSTÍ A ZVLHČUJE NOS), ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Zplodiny, ozon, prach, pyl a viry zatěžují nosní sliznici a ta ve vytápěných místnostech ještě navíc vysychá. Nosní dutiny proto musí být důkladně zbavovány nečistot a zároveň zvlhčovány. Nosní sprej JUST obsahuje isotonický roztok s mořskou solí z Golfského proudu bohatou na minerální látky. Jemně, ale zároveň důkladně čistí nosní dutiny od nečistot, jako jsou čerstvé i zaschlé hleny, ale i vdechnuté částečky prachu. Zvlhčuje nosní sliznici a zmírňuje svědění při citlivé reakci na pyly, nečistoty životního prostředí apod. Nosní sprej JUST smí být bez obav používán delší dobu. Tento produkt nesmí být používán při přecitlivělosti na některou ze složek Nosního spreje JUST. Při poraněních nosu nebo po operacích nosu je třeba používání konzultovat s lékařem. Není třeba mít jakékoli obavy ohledně používání během těhotenství a při kojení.

Použití

Podle potřeby, i několikrát denně, vstříkněte 1–2 dávky. Hlavu mírně předkloňte dopředu, zaveďte aplikátor do nosního otvoru a krátce vstříkněte sprej. Postup zopakujte s druhou nosní dírkou. Po každém použití aplikátor důkladně vyčistěte. Z hygienických důvodů by nosní sprej neměl být používán více osobami. Doposud nejsou při správném používání Nosního spreje JUST známy žádné vedlejší účinky.

  • Není určeno pro děti mladší dvou let.
  • Chraňte před dětmi.
  • Dodržujte prosím pokyny v příbalovém letáku.
  • Nádoba je pod tlakem (dusík, neutrální k životnímu prostředí a neškodný).
  • Chraňte před slunečním zářením nebo teplotami nad 50° C.
  • Neotevírejte násilím a nevhazujte do ohně.
  • Uchovávejte při teplotě od 5°C do 30°C.
  • Přípravek smí být používán jen do data vyznačeného na nádobce jako “Exp.”
VeganVegan
Hlavní účinné složky

vyčištěná voda s mořskou solí z Golfského proudu, extrakty z rooibosu, ostropestřce a koriandru

Složení

Water (Aqua), Sea Salt (Maris Sal), Aspalathus Linearis Leaf Extract, Silybum Marianum Fruit Extract, Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit/Leaf Extract, Glycerin, Citric Acid

Vyjmenovaný seznam použitých ingrediencí představuje složení aktuálně vyráběných výrobků. Protože výrobky jsou neustále inovovány tak, aby odrážely nejnovější vědecké poznatky i přání spotřebitelů, složení výrobku se může mírně změnit. Pro přesné složení sledujte vždy zadní etiketu výrobku.

Obsah: 100 ml

Výrobce:

JUST International AG,
CH 9428, Walzenhausen, Švýcarsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Comgate