Proč používat Euronu

Český výrobek

Eurona Kosmetikaeva.eu

Eurona je výhradně český výrobce ekologicky šetrné bytové kosmetiky. Založena Lukášem Černým v roce 2003. Sídlo společnosti je ve Lhotě u Červeného Kostelce, kde je zároveň i vývoj, výroba a distribuce. V roce 2017 společnost Eurona by Cerny získala prestižní ocenění Národních cen kvality, které udílí Rada kvality ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí, obchodu a průmyslu. Společnost je také držitelem certifikace Evropské unie EU Ecolabel a ekoznačky Ekologicky šetrný výrobek za výrobky White & Bright a Eco Mimi.

 

Účinnost a šetrnost

Předností výrobků společnosti Eurona je jejich vysoká účinnost a zároveň šetrnost k čištěným plochám, na kterých nezanechávají žádné stopy. Speciální čisticí prostředky vytváří na čištěných plochách ochrannou vrstvu, díky které je další čištění jednodušší a efektivnější. Výrobky Eurona neobsahují žádné zbytečné přísady, jako jsou plnidla, drcené soli apod. Díky tomu stačí oproti komerčním prostředkům jen minimální množství se stejnými, mnohdy lepšími výsledky čištění a praní. Prací prostředky obsahují speciální složky, díky kterým jsou šetrné k textiliím, podporují stálobarevnost.

Ekologie

Výrobky Eurona jsou ekologicky šetrné a biologicky odbouratelné, proto jsou velmi vhodné i pro domácnosti vybavené čističkou odpadních Ecolabel Eurona Kosmetikaeva.euvod. Neobsahují chlór, fosfáty, formaldehydy, perboráty. Společnost získala v roce 2017 certifikát Ekologicky šetrný výrobek. Značku propůjčuje Ministerstvo životního prostředí ČR, které pro ekologicky šetrné výrobky připravuje i směrnice k jejich hodnocení. Pro udělení značky jsou zavedena výběrová kritéria, která stanovují ekologické parametry výrobků jak při jejich provozu (např. emise, spotřeba energie, uvolňování chemických látek), tak během životní cyklus výrobku (např. spotřeba energie a surovin při výrobu nebo zda a jak se dá recyklovat), ale posuzuje se i obal. Výrobce musí o udělení značky sám požádat a zaplatit určitý poplatek. Udělení značky je podmíněno certifikaci produktu nezávislou třetí stranou.

Zdravotní nezávadnost

Eurona Kosmetikaeva.euVýrobky jsou vhodné pro alergiky, astmatiky, pro lidi v citlivou pokožkou a ekzémy. Tekutá mýdla obsahují Aloe Vera Gel a další ochranné a hydratační složky. Ty zajistí hedvábnou pokožku bez pocitu vysušení. Prostředky na mytí nádobí jsou hypoalergenní a navíc obsahují Aloe Vera Gel. Některé aviváže mají hypoalergenní parfemaci.

 

Energetická, časová a finanční úspora

Výrobky Eurona jsou velmi koncentrované, proto k dokonalému výsledku stačí jen velmi malé množství, které se ještě dál ředí. Například u komerčních výrobků je dávkování pracího prostředku 190 ml – 220 ml. U výrobků Eurona je dávkování 35 ml – 70 ml. Tedy výrazně méně s lepšími výsledky. Díky tomu nemusíte „tahat“ s hypermarketů těžké prací prášky, lahve se saponáty apod. Stačí udělat objednávku přes Internet a z pravidla do 2 dnů Vám je doručí kurýr až před dům. Výrobky společnosti Eurona jsou cenově srovnatelné s komerčními výrobky, v drtivé většině jsou však cenově výhodnější.

Srovnání některých komerčních pracích prášků s Euronou

název výrobku počet praní prací dávka cena za dávku cena za balení cena s heslem pro hosta*
Eurona Univerzální prací prostředek - 1,5 kg 57 26 g 5,2 Kč / 4,3 Kč 299 Kč 249 Kč
Ariel whites & colors - 5,25 Kg 70 75 g 5,2 Kč  370 Kč  
Weiser riese intensiv color - 3,57 Kg 65 55 g 6,1 Kč 399 Kč  
Persil universal - 6,5 kg 100 65 g 6,5 Kč 649 Kč  

 

* S heselm pro hosta 420-1568768186 můžete na stránkách Eurona nakupovat za velkoobchodní ceny.

Jak nakupovat za velkoobchodní ceny?

1. Vytvořte si objednávku na https://www.euronabycerny.com/ - nejvýhodnější je první objednávka za 100 bodů.

2. Zadejte heslo pro hosta 420-1568768186 (pokud není automaticky vyplněno)

3. Nakupujte trvale levněji s 20% - 30% marží.

 

Jaké bonusy získáte k první nejvýhodnější objednávce?

1. V následujícím měsíci získáte aviváž dle vlastního výběru v hodnotě 199 Kč zdarma.

2. Zdarma box vzorků všech aviváží v hodnotě 499 Kč.

3. Poštovné zdarma - ušetříte 90 Kč.

4. Získáte startpacket v hodnotě 129 Kč zdarma.

5. Nakoupíte s marží (při objednávce za 2.500 Kč zaplatíte cca 2.083 Kč - uspoříte 417 Kč).

Celkem tedy ušetříte cca 1.334 Kč a navíc v následujícím měsíci budete mít ještě výhodnější nákupní ceny. A to už se vyplatí.

 

Ještě nejste rozhodnuti? Máte dotaz? Kontaktujte mne na telefonním čísle +420 773 905 902 nebo nám pošlete SMS - zavoláme Vám zpět.

 

Nejčastější dotazy:

Vznikají mi nějaké povinnosti?

Prémiovým zákazníkům nevznikají žádné povinnosti. Není třeba mít žádný měsíční obrat ani není třeba platit žádné pravidelné ani jednorázové poplatky.

Mohu výrobky Eurona by Cerny dále prodávat?

Veškeré výrobky Eurona by Cerny můžete dál libovolně prodávat nebo používat pro vlastní potřebu.

Na koho se mohu obrátit v případě dotazu nebu problému?

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo se s něčím nevíte rady, obraťte se přímo na mne buď na tel. 773 905 902 nebo na email info@kosmetikaeva.eu

 

Comgate