Doprava a platba

 
ulozenka Zasilkovna_logo_WEB Doručení kurýrem velké postabdr Balíkovna lr-polo Osobní odběr

Obecně o dopravě

Před našimi zákazníky nemáme žádná tajemství, a to ani co se týká dopravy. Proto níže naleznete všechny námi nabízené druhy dopravy včetně jejich popisu a přehledné tabulky s cenami zvlášť pro Českou republiku i Slovensko.

Doprava na KosmetikaEva

  • Zboží balíme do papírových krabic tak, aby nedošlo k jeho poškození nebo znehodnocení vlivem dopravy. Parfémy a křehké věci balíme navíc do bublinkové fólie, abychom zajistili jejich maximální ochranu během přepravy.

  • Průběh dopravy může zákazník sledovat online z pohodlí domova, a to od expedice, kdy po předání dopravci přichází zákazníkovi automatický email s odkazem na zásilku, po doručení zásilky. Před doručením zásilky jsou naši zákazníci kontaktování doručovatelem, který s nimi dohodne podrobnosti předání. Vpřípadě Uloženky a Zásilkovny je po připravení zboží k vyzvednutí zaslána SMS s kódem pro vyzvednutí zásilky.

  • V ceně dopravy je i zahrnuto i balné.

  • Sami denně kontrolujeme průběh dopravy u každé zásilky a v případě zjištění potíží s doručením, ihned kontaktujeme příjemce a snažíme se problém vyřešit k jeho spokojenosti.

Výběr dopravy

ulozenka

Uloženka

Zákazník si převezme zásilku na zákazníkem zvolenou pobočku Uloženky, partnerkých výdejních místech. Po doručení zásilky na pobočku je zákazníkovi odeslána SMS s ověřovacím kódem pro vyzvednutí zásilky. Pokud se v objednávce rozhodnete platit bezhotovostně kartou, zkontrolujte si, prosím, zda pobočka platbu kartou umožňuje. Nabízíme dopravu při objednávce nad 3.500 Kč / 120 € zdarma.

Pobočky Uloženka

Zasilkovna_logo_WEB

Zásilkovna pro ČR i SK

Zákazník si převezme zásilku na zákazníkem zvolenou pobočku Zásilkovny nebo partnerských výdejních míst. Po doručení zásilky na pobočku je zákazníkovi odeslána SMS s kódem pro vyzvednutí zásilky. Pro vybrané pobočky Zásilkovny nabízíme dopravu při objednávce nad 3.500 Kč / 120 € zdarma.

Pobočky Zásilkovna

 

Doručení kurýrem velké

Doručení kurýrem na adresu

Kurýr přiveze zásilku zákazníkovi na adresu udanou v objednávce. Zde nabízíne dopravu při objednávce nad 3.500 Kč  zdarma. Na možnost úhrady dobírky kartou se, prosíme, informujte u kurýra.

Česká pošta

Kosmetika Eva Balík na poštu

Balík do ruky (pouze pro ČR)

Doprava prostřednictvím České pošty jako „Balík do ruky“. Zde doručovatel učiní pokus o doručení na adresu uvedenou v objednávce, pokud však nezastihne zákazníka doma, vloží mu do schránky lístek s informací, kde si může zásilku vyzvednout a po jakou dobu je zásilka na poště uložena (zpravidla 7 dnů)

Kosmetika Eva Balík do ruky

Balík na poštu (pouze pro ČR)

Doprava prostřednictvím České pošty jako „Balík na poštu“. Zde je zásilka uložena na zákazníkem vybrané poště, kde si jej může kdykoliv vyzvednout. Odpadá tedy nutnost být v určitou dobu na určitém místě.

Balíkovna

Balík do balíkovny (pouze pro ČR)

Pro vyzvednutí Balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven). Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete přednostně vyzváni k přepážce. Stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou, a to i na depech. Od 1.9.2019 je tato služba z technických důvodů pozastavena.

 

lr-polo

Soukromá doprava ( pouze v rámci Brna )

Poslední možností dopravy je naše soukromá doprava a rámci Brna a nejbližšího okolí. V tomto případě zákazníka včas kontaktujeme a dohodneme se s ním na konkrétní den, místo a hodinu předání tak, abychom zákazníkovi vyšli maximálně vstříc. Při tomto druhu dopravy nelze platit v hotovosti.

Osobní odběr

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na adrese Štouračova 908/11, 635 00 Brno. Tato adresa není kamenná prodejna, ale pouze výdejní místo, proto naše zákazníky vždy dopředu telefonicky kontaktujeme a dohodneme s nimi termín a čas předání. Bez předchozí dohody nelze zboži vyzvednout. Při osobním odběru nelze platit v hotovosti.

Co když je zboží poškozeno?

Stává se to málokdy, ale protože jsme všichni jen lidé omylní, musíme počítat i s touto situací. Pokud je zákazníkovi doručována zásilka, která je evidentně poškozená, je nutné, aby zákazník zásilku nepřebíral a s doručovatelem o této skutečností sepsal protokol, a co nejdříve nás kontaktoval. Vzniklou situaci budeme řešit ve prospěch zákazníka.

Pokud by se stalo, že přepravce zásilku ztratí, neprodleně vyrozumíme zákazníka a dohodneme zaslání nového zboží.

Varianty úhrady zboží

 
csob airbank Úhrada dobírkou

Úhrada předem na účet Air Bank CZ - ZDARMA

Zákazníci z České republiky mohou uhradit platbu za zboží prostřednictvím převodu na účet vedený u Air Bank CZ,

číslo účtu: 1207751025/3030

IBAN: CZ5130300000001207751025

Variabilní symbol: Číslo objednávky

zboží je expedováno po zaúčtování platby

 

 

Úhrada při převzetí na dobírku

Zákazníci mohou uhradit zboží při převzetí přímo kurýrovi nebo na pobočce Uloženky, Zásilkovny. Tento způsob převzetí je zpoplatněn částkou 30 Kč (1,2 €).

 

Doprava pro Českou republiku

Česká republika Při objednávce do 2.500 Kč Při objednávce nad 2.500 Kč Při objednávce nad 3.500 Kč Platba předem na účet Dobírka
Uloženka (doručení na pobočku)  90 Kč 85 Kč zdarma zdarma 30 Kč
Zásilkovna Z-Point  85 Kč 79 Kč zdarma zdarma 30 Kč
Doručení na adresu  95 Kč 90 Kč zdarma zdarma 30 Kč
Česká pošta Balík do ruky 120 Kč 110 Kč zdarma zdarma 30 Kč
Balík do Balíkovny 85 Kč 79 Kč zdarma zdarma 30 Kč
Česká pošta Balík na poštu 110 Kč 85 Kč zdarma zdarma 30 Kč
Vlastní rozvoz po Brně - nad 1.000 Kč ZDARMA 30 Kč (do 1.000 Kč) zdarma zdarma zdarma nelze
Osobní převzetí zdarma zdarma zdarma zdarma nelze

Nejnižší možná výše objednávky je 150 Kč. Neplatí pro osobní odběr.

Osobní odběr je možný na výdejním místě: Štouračova 908/11, 635 00 Brno po předchozí dohodě. Při osobním odběru lze platit pouze převodem na účet.

Doprava na Slovensko

Slovensko Při objednávce do 120 € Při objednávce nad 120 € Platba předem na účet Dobírka
Uloženka 5,5 € zdarma zdarma 1,2 €
Zásilkovna 4 € zdarma zdarma 1,2 €
DPD 6,5 € zdarma zdarma 1,2 €

Nejnižší možná výše objednávky je 12 €. Neplatí pro osobní odběr.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.