Doprava a platba

 
Zasilkovna_logo_WEB Doručení kurýrem velké lr-polo

Obecně o dopravě

Před našimi zákazníky nemáme žádná tajemství, a to ani co se týká dopravy. Proto níže naleznete všechny námi nabízené druhy dopravy včetně jejich popisu a přehledné tabulky s cenami zvlášť pro Českou republiku i Slovensko.

Doprava na KosmetikaEva

  • Zboží balíme do papírových krabic tak, aby nedošlo k jeho poškození nebo znehodnocení vlivem dopravy. Parfémy a křehké věci balíme navíc do bublinkové fólie, abychom zajistili jejich maximální ochranu během přepravy.
  • Průběh dopravy může zákazník sledovat online z pohodlí domova, a to od expedice, kdy po předání dopravci přichází zákazníkovi automatický email s odkazem na zásilku, po doručení zásilky. Před doručením zásilky jsou naši zákazníci kontaktování doručovatelem, který s nimi dohodne podrobnosti předání. V případě Zásilkovny je po připravení zboží k vyzvednutí zaslána SMS s kódem pro vyzvednutí zásilky.

  • V ceně dopravy je i zahrnuto i balné.
  • Sami denně kontrolujeme průběh dopravy u každé zásilky a v případě zjištění potíží s doručením, ihned kontaktujeme příjemce a snažíme se problém vyřešit k jeho spokojenosti.

Výběr dopravy

Zasilkovna_logo_WEB

Zásilkovna pro ČR i SK

Zákazník si převezme zásilku na zákazníkem zvolenou pobočku Zásilkovny nebo partnerských výdejních míst. Po doručení zásilky na pobočku je zákazníkovi odeslána SMS s kódem pro vyzvednutí zásilky. Pro vybrané pobočky Zásilkovny nabízíme dopravu při objednávce nad 3.500 Kč / 120 € zdarma.

Pobočky Zásilkovna

 

Doručení kurýrem velké

Doručení kurýrem na adresu

Kurýr přiveze zásilku zákazníkovi na adresu udanou v objednávce. Zde nabízíne dopravu při objednávce nad 3.500 Kč  zdarma. Na možnost úhrady dobírky kartou se, prosíme, informujte u kurýra.

 

 

lr-polo

Soukromá doprava ( pouze v rámci Brna )

Poslední možností dopravy je naše soukromá doprava a rámci Brna a nejbližšího okolí. V tomto případě zákazníka včas kontaktujeme a dohodneme se s ním na konkrétní den, místo a hodinu předání tak, abychom zákazníkovi vyšli maximálně vstříc. Při tomto druhu dopravy nelze platit v hotovosti.

Od 3.6.2022 jsme nuceni z kapacitních důvodů vlastní rozvoz po Brně pozastavit.

 

Co když je zboží poškozeno?

Stává se to málokdy, ale protože jsme všichni jen lidé omylní, musíme počítat i s touto situací. Pokud je zákazníkovi doručována zásilka, která je evidentně poškozená, je nutné, aby zákazník zásilku nepřebíral a s doručovatelem o této skutečností sepsal protokol, a co nejdříve nás kontaktoval. Vzniklou situaci budeme řešit ve prospěch zákazníka.

Pokud by se stalo, že přepravce zásilku ztratí, neprodleně vyrozumíme zákazníka a dohodneme zaslání nového zboží.

Varianty úhrady zboží

 
ApplePay pngegg airbank Úhrada dobírkou

 

Online úhrada na účet EUR - ZDARMA

Zákazníci ze Slovenska mohou uhradit platbu za zboží prostřednictvím online převodu přes QR kód ze svého Internetového bankovnictví na účet vedený u Air Bank CZ,

číslo účtu: 1207751033/3030
IBAN: CZ2930300000001207751033
BIC: AIRACZPP
Variabilní symbol: Číslo objednávky
Zboží je expedováno po zaúčtování platby

 

Online platba kartou CZ/SK - ZDARMA

Po odeslání objednávky je zákazník přesměrován na platební bránu Comgate, kde dokončí online platební převod platební kartou.

Zboží je expedováno po zaúčtování platby.

 

Online platba Apple Pay - ZDARMA

Naši zákazníci, kteří nakupují prostřednictvím zařízení Apple mohou na svých zařízeních platit bezpečněji prostřednictvím služby Apple Pay. Platba probíhá přes platební bránu Comgate, kde dokončí online platební převod bez vyplňování platebních údajů. Tato služba je pouze pro zákazníky se zařízením Apple.

Zboží je expedováno po zaúčtování platby.

Online Úhrada na účet Air Bank CZ - ZDARMA

Zákazníci z České republiky mohou uhradit platbu za zboží prostřednictvím online převodu přes QR kód ze svého Internetového bankovnictví na účet vedený u Air Bank CZ,

číslo účtu: 1207751025/3030
IBAN: CZ5130300000001207751025
Variabilní symbol: Číslo objednávky
Zboží je expedováno po zaúčtování platby

Úhrada při převzetí na dobírku

V současné době po velmi negativních zkušenostech se zákazníky, kteří si zboží na dobírku nevyzvedávají, jsme nuceni od 12.4. dobírky zrušit. Dobírkou lze platit pouze po předchozí dohodě.

 

Doprava pro Českou republiku

Česká republika Při objednávce do 2.500 Kč Při objednávce nad 2.500 Kč Při objednávce nad 3.500 Kč Platba předem na účet nebo online bankovní převod Dobírka
Zásilkovna Z-Point  80 Kč 75 Kč zdarma zdarma nelze
Doručení na adresu  95 Kč 90 Kč zdarma zdarma nelze
Vlastní rozvoz po Brně - nad 1.000 Kč ZDARMA - od 3.6.2022 pozastaveno 30 Kč (do 1.000 Kč) zdarma zdarma zdarma nelze

Nejnižší možná výše objednávky je 130 Kč.

 

Doprava na Slovensko

Slovensko Při objednávce
do 120 €
Při objednávce
nad 120 €
Platba předem na účet nebo online bankovní převod Dobírka
Zásilkovna 4 € zdarma zdarma nelze
Doručení kurýrem na adresu 6,5 € zdarma zdarma nelze

Nejnižší možná výše objednávky je 12 €.

 

Paris