Výhody registrace na Kosmetika Eva

Jaké jsou výhody registrace na Kosmetika Eva?

Registrovaní zákazníci mají u nás řadu výhod. Předně po registraci již není nutné vyplňovat stále dokola do dobjednávek své iniciály, stačí se PŘIHLÁSIT a budete mít vše vždy přednastaveno. Také získáte přehled o všech svých objednávkách, které najdete včetně daňových dokladů v administraci Vašeho účtu.

Všichni naši registrovaní zákazníci také získávají automaticky nárok na věrnostní slevu. Věrnostní sleva je počítána součtem všech uhrazených objednávek. Její aktuální výši zjistíte v administraci Vašeho účtu.

V následující tabulce uvádíme jednotlivé slevové hladiny.

Částka nakoupeného zboží výše slevy
2.500 Kč (nebo ekvivalent €) 1 %
3.500 Kč (nebo ekvivalent €) 3 %
5.000 Kč (nebo ekvivalent €) 5 %
8.000 Kč (nebo ekvivalent €) 8 %
12.000 Kč (nebo ekvivalent €) 10%
15.000 Kč (nebo ekvivalent €)  15%

 

Při součtu nákupů více než 18.000 Kč bude výše věrnostní slevy nastavena individuálně.

Do věrnostních slev se započítávají pouze doručené a uhrazené objednávky, ne starší než 60 měsíců.

Všechny ostatní výhody, jako je doprava ZDARMA při nákupu nad 3.500 Kč zůstávají. Také můžete využít při nákupu nad 1.500 Kč (cca 65 €) dodatečné slevy 5 % a kombinovat tak s Vaší aktuální věrnostní slevou. Při této kombinaci je však celková sleva limitována 15 %.

Abychom byli pro všechny zákazníky spravedliví, Těm z Vás, kteří objednáváte pravidelně bez registrace, započteme po registraci věrnostní slevu ze všech Vašich objednávek.

Jak se tedy můžete registrovat?

Na stráce REGISTRACE vyplníte svůj email a po odeslání pouze vyplníte údaje jako je jméno, adresa doručení a Váš telefonní kontakt. Také se můžete jednoduše registrovat přes svůj Facebook nebo Google+

 

Comgate