Aloe Vera Gel dávkování

Dávkování Aloe Vera Gelu

Doporučené dávkování Aloe Vera Gelu je obecně 1 ml/kg váhy, rozděleno do 3 dávek. To znamená, pokud Aloe Vera Gel užívá osoba, která váží 60 kg, bude jedna jedna denní dávka 60 ml ( 3 x 20 ml ).

Aby byl zajištěn optimální účinek Aloe Vera Gelu, je dobré vyhnout se nejméně 15 minut před podáváním pití horkých nápojů, alkoholu, horkým jídlům a tabákovým výrobkům. Doporučuje se užívání nejlépe před jídlem. Aloe Vera Gel lze zředit pitnou vodou..

Je Aloe Vera Gel vhodný pro děti?

Přestože je Aloe Vera Gel vhodný pro děti, nemusí pro svou lehce nahořsklou chuť dětem chutnat. Pro dosažení lepší chuti lze Aloe Vera Gel smíchat s vodou nebo sirupem. Pro děti je nejvhodnější užívat Aloe Vera Gel Peach, který obsahuje 98,2% čistého gelu a je bez cukru. Aloe Vera Gel je vhodné začít podávat dětem od věku 3 let, dávkování však nesmí překročit 20 ml denně.

Jak dlouho můžeme Aloe Vera Gel užívat?

Aloe Vera Gel je možno užívat po celý život. V komplikovanějších stavech a akutních případech je nutno se v otázkách dávkování Aloe Vera Gelu obrátit na naše lékaře. Užívání Aloe Vera Gel by měly také. konzultovat s lékařem těhotné a kojící ženy. Aloe Vera Gel ovlivňuje zásadním způsobem imunitní systém, proto jej nesmi užívat lidé s transplantovanými orgány. Aloe Vera Gel Broskev je vhodný také pro nemocné cukrovkou, kterým sráží nežádoucí cukr.

Pro Váš přehled

Aloe Vera Gel
HONEY
Aloe Vera Gel
PEACH
Aloe Vera Gel
FREEDOM
Aloe Vera Gel
SIVERA
honey peach freedom sivera
90% čistého
Aloe Vera Gelu
9% květového medu
98,2% čistého
Aloe Vera Gelu
bez cukru
88% čistého
Aloe Vera Gelu
s hydrolyzátem
kolagenu
91% čistého
Aloe Vera Gelu
s extraktem
z kopřiv
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.