O nás

multilogo[1]

Vážení zákazníci,

velmi nás těší, že jste navštívili náš e-shop KosmetikaEva.eu. Najdete zde nejširší nabídku produktů prestižního Německého výrobce společnosti LR Health & Beauty Systems. Výrobky společnosti LR jsou více než 30 let známy svou vysokou kvalitou a šetrností při zpracování přírodních surovin. Vysokou kvalitu svých produktů společnost LR zajišťuje mimo jiné například kontrolami Institutem Fresenius.

Společnost LR se v prvé řadě opírá o kvalitní přírodní produkty z Aloe Vera Gelu, který je získáván z rostliny Aloe Vera Barbadensis Miller, speciálně pěstované na kontrolovaných plantážích v Mexiku.

Svými výrobky si společnost LR Health & Beauty Systems získala po celém světě celou řadu spokojených zákazníků a to nejen kvalitou výrobků samotných, ale i profesionálním přístupem LR partnerů, jako zástupců společnosti, kteří pravidelně absolvují odborná školení a semináře, aby mohli svým zákazníkům podat co nejlepší informace o novinkách i produktech samotných.

Při navrhování parfémů sází společnost na pomoc světových celebrit, jako jsou například Karel Gott, Guido Maria Kretschmer, Karolina Kurková, Bruce Willis.

Věříme, že si i Vy zde vyberete svůj produkt, ať už se jedná o produkty pro zdraví či krásu, protože investice do zdraví a tělesné pohody je vnímána jako investice do kvalitního a plnohodnotného života.

Vaši LR Partneři
Team Kosmetika Eva

multilogo1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.