Nejčastější dotazy

Pochází zboží z oficiální distribuce?

Veškeré naše nabízené zboží vždy pochází z oficiální distribuce společností, které zastupujeme.  Dbáme na to, aby naše zboží k zákazníkovi vždy odcházelo v neporušeném, originálním obalu. Garantujeme 100% kvalitu všech našich produktů. Na veškeré zboží poskytujeme veškerý dostupný zákaznický servis ( správné dávkování výrobků, odborné konzultace s kvalifikovanými lékaři, osobní schůzky).

 

Proč máte své zboží levnější než je v katalogu?

Ceny uvedené v katalogu jsou výrobcem doporučené nezávazné maloobchodní ceny. Nemáme žádné obchodní zástupce, prodavače skladníky, účetní atd... Vše si děláme sami, proto je naše režie na velmi nízké úrovni. Díky tomu prodáváme zboží výhodněji, než konkurence se stejnou nabídkou. Podezřele levné zboží (vetšinou výrazně pod nebo na úrovni nákupní ceny oficiálního distributora), které mohou nabízet některé eshopy, nemusí pocházet z oficiální distribuce výrobce. U nás máte jistotu, že naše zboží dostanete vždy v nejvyšší možné kvalitě a s nejdelší trvanlivostí.

 

Jaké máte skladové zásoby?

Snažíme se udržet naše zboží v co nejčerstvějším stavu, proto i přes široké skladové zásoby, uchováváme od každého výrobku pouze malé množství a průběžně (několikrát týdně) doplňujeme přímo ze skladu výrobce. Tento systém zaručí zboží vždy čerstvé a ceny na nízké úrovni, protože odpadají náklady na skladování velkého množství zboží. Na druhou stranu můžeme, ale operativně reagovat na požadavky zákazníků - zejména při osobním odběru nebo v rámci našeho doručování po Brně a okolí.

 

Zasíláte i na Slovensko?

Ano, zboží zasíláme i na Slovensko. Jako přepravce využíváme společnost Zásilkovna, jejichž kurýr vždy před doručením kontaktuje telefonicky adresáta a dohodne se na termínu a čase převzetí zboží. Navíc, při nákupu nad 120 € (dle aktuálního kurzu) a více je doprava na Slovensko ZDARMA

 

Jak funguje rozvoz po Brně?

Rozvoz po Brně je bonusem pro Vás, naše zákazníky, abychom Vám dokázali, že si Vašeho nákupu vážíme. Po volbě této možnosti Vás budeme telefonicky kontaktovat, abychom se domluvili, kam Vám objednané zboží doručíme a v kterou hodinu Vám to bude vyhovovat.

 

Proč se mám na e-shopu zaregistrovat?

Pro naše registrované zákazníky máme nachystané individuální slevové akce, slevové kupony a dárkové šeky. (Nejedná se o registraci LR partnera).

 

Mohou být má osobní data zneužita?

Náš eshop používá SSL certifikát, kdy komunikace s eshopem probíhá přes zašifrovaný přenos, takže nehrozí zneužití žádných dat.

 

Musím být při nákupu ve vašem e-shopu zaregistrován?

Nákup našeho nabízeného zboží není podmíněno žádnou registrací ani měsíčním či ročním obratem. Nákup bez registrace LR partnera je v mnoha směrech výhodnější, např. odpadá základní registrační investice za registrační balíček, dále u nás při nákupu od 3.500Kč  ( pro Slovensko 120 € ) neplatíte žádné poštovné a zboží je dodáno až k Vám, odpadá tedy nutnost zboží vyzvedávat na poště nebo se podřizovat době, kdy je pošta rozvážena.

 

Mohu se u Vás stát oficiálním LR partnerem?

Ano, pro tuto možnost nás prosím kontaktujte na Infolince +420 773 905 902 nebo e-mailu info@kosmetikaeva.eu. Registrace probíhá přes online registrační formulář, není tedy potřeba podepisovat žádnou papírovou smlouvu. Rekapitulace smlouvy Vám přijde do Vaší emailové schránky, kde správnost údajů potvrdíte kliknutím na odkaz uvedený v emailu.