Vita Active - dejte tělu vitamíny

LR VitaAktiv 150 mlO nenahraditelných účincích vitamínů jsme informování již od dětství. Proto se snažíme dostat do těla vitamíny konzumací ovoce a zeleniny. V době chemických postriků, pesticidů, sklízení nezralého ovoce, které dozrává po dlouhé měsíce ve speciálních atmosférách při cestě k nám, se naše činnost může často minout účinkem.

Vita Aktiv obsahuje soubor vitamínu z 21 druhů ovoce a zeleniny. Navíc obsahuje celou řadu stopových prvků a minerálů, které naše tělo nezbytně potřebuje k životu.

Vita Active obsahuje výtažky z:

červených hroznů, jablka, višně, bezinky, švestky, černého a červeného rybízu, ostružin, šípku, broskví, meruňěk, jahod, borůvek, malin,citrónu, rajčat, rakytníku a dalších. 

Dále obsahuje vitamíny E, B12, D3, B2, B6, B1, kyselinu listovou, hroznový cukr, vápník, mangan a jód pro správnou funkci štítné žlázy, železo pro podporu červených krvinek, měď k prevenci kardiovaskulárních chorob, zinek pro podporu mozkové činnosti a selen jako významný antioxidant s preventivními účinky.Navíc bez barviv a konzervantů.

Vitamín D3: Je nejdůležitější vitamín z řady D. Výrazně ovlivňuje lidské zdraví v mnoha směrech a pokud jej nezískáte v dostatečném množství, necháváte otevřené dveře pro rozvoj řady nemocí. Jeho nedostatek je spojen s depresemi, bolestmi zad, vznikem nádorových onemocnění, preeklampsie. Hraje zásadní roli při rozvoji zdravých zubů, kontroluje fosfor a vápník.

Kyselina listová:je vodou rozpustný vitamín ze skupiny B-komplex. Je nezbytná při tvorbě krve a má velký význam při pro růst a vývoj plodu, zejména pro vývoh mozku a nervové soustavy. Je obsažena v listové zelenině, dobrým zdrojem jsou i kvasnice a játra - vařením se zničí až 95% obsahu vitamínu.

Minerály:LR VitaAktiv tropic 150 ml

  • fosfor - pro zdravé srdce a mozek
  • vápník - pro růst kostí
  • draslík - pro kontrolu a podporu odvodňování
  • hořčík - balzám na nervy
  • mangan a jód - pomocníci metabolismu a správné funkce štítné žlázy
  • železo - podpora červených krvinek
  • měď - prevence kardiovaskulárních chorob
  • zinek - posila imunitního systému a mozku
  • selen - antioxidant s významnými preventivními účinky

 

Vita Active je vhodný pro dlouhodobé doplňování vitamínů pro všechny věkové skupiny. Pomáhá předcházet nemocem a výrazně pomáhá při léčbě onkologických pacientů či Crohnově chorobě. Neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

Náš tip: zamíchejte Vita Active do bíleho jogurtu nebo jej namažte na palačinky

Přehledová tabulka:

Obsažené Látky ve 100 ml (dospělí) - 100 % DDD (děti) - 50 % DDD
Vitamín D3 200 μg 10 μg 5 μg
Vitamín E ( TE ) 240 mg 12 mg 5 mg
Vitamín B1 22 mg 1,1 mg 0,55 mg
Vitamín B2 28 mg 1,4 mg 0,7 mg
Vitamín B6 28 mg 1,4 mg 0,7 mg
Vitamín B12 50 μg 2,5 μg 1,25 μg
Niacin 320 mg 16 mg 8 mg
Kyselina listová 4000 μg 200 μg 100 μg
Kyselina pantotenová 120 mg 120 mg 60 mg
Biotin 1000 μg 50 μg 25 μg
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.