Sprej První Pomoci

Každý z nás trpíme alespoň jednou v roce ucpaným nosem, bolavým krkem, afty nebo se drobně poraníme při sportu nebo v domácnosti. A na to všechno a nejen to, můžete aplikovat „Aloe Vera Sprej první pomoci“.2046[1]

Čtyřčlenné rodině vydrží 400 ml balení při běžném používání celý rok. Každý si lehce spočítá, na kolik jej vyjdou farmaceutické přípravky s omezenou životností po otevření.. Několik stokorun při každé návštěvě lékárny není nic neobvyklého, přitom léčba například rýmy tvá bez pomoci týden a s pomocí 7 dnů…. Co kdybychom ale měli přípravek, který potlačí nemoc hned v počáteční fázi? Takový přípravek se jmenuje „Aloe Vera Sprej první pomoci“. Pomáhá k rychlejšímu hojení kůže a vnitřní sliznice v ústech, působí antisepticky. Aloe Vera Sprej první pomoci“ obsahuje 83% Aloe Vera Gelu a dalších léčivých bylin jako jsou: brutnák, řebříček, zázvor, tymián, heřmánek pravý, eukalyptus, mučenka, šalvěj, smetánka lékařská, měsíček lékařský santalové dřevo.
Používáme ho především na:
řezné rány a odřeniny, bolesti v krku, pohmožděniny, bolesti zubů, dezinfekce ústní dutiny, opruzeniny, ekzémy, popáleniny (i spáleniny od Slunce), začínající rýma, zduřelé sliznice, gynekologické obtíže, akné, vypadávání vlasů, unavené oči, štípnutí hmyzem a mnohé další.

Otevřený Sprej první pomoci skladujeme v chladničče

Doplňky ke spreji první pomoci
Aplikátor 30 ml - 32 Kč Aplikátor nosní 30 ml - 32 Kč Aplikátor ústní 30 ml - 32 Kč
spray_30_ml nosni_spray_30_ml ustni_spray_30_ml

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.