Afty a jak s nimi bojovat

Afty370Známe je všichni. Malé, bílé vřídky v ústech nás dokáží pořádně potrápit.

Jejich přítomnost je 2046[1]nerozlučně spojena s pálením, řezáním a velkou bolestí nejen při jídle a mluvení. Přetrvávají od několika dnů až po týdny. Vznikají samovolně nebo v místech poškození v ústní dutině.. V důsledku bolesti je člověk podrážděný, v depresi, trpí nechutenstvím a díky tomu se mohou projevit i další potíže, jako je úbytek na váze.

Afty jsou zánětlivé onemocnění, které způsobuje především oslabená imunita, nedostatek železa, kyseliny listové a vitamínů skupiny B. Projevuje se tvorbou bílých, velmi bolestivých vředů na sliznici v ústech, často se vytváří celé shluky výsevů, které se mohou spojovat v jeden velký vřed nepravidelného tvaru..

Velmi dobré výsledky léčby tohoto onemocnění má zvýšená hygiena ústní dutiny, spočívající v pravidelném čištění zubů zubní pastou z Aloe Vera Gelu, který má příznivé účinky a přispívá k normálnímu stavu ústní dutiny. Pro zmírnění nepříjemného stavu v ústech používáme průběžně Sprej První Pomoci, který má zklidňující účinky a působí příznivě při 631[1]hojení. Na noc je možné postižené místo namazat Aloe Vera Hydratačním Koncentrátem..

Pokud je výskyt aft často opakuje nebo jejich průběh trvá velmi dlouho, je vhodné zvolit přípravky pro  podporu imunity. Pro celkovou podporu imunity je vhodné užívat Colostrum Liquid ve dvojnásobné dávce případně Colostrum kapsle v dávkování 3 x denně 2 kapsle.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.