Afty a jak s nimi bojovat

Afty370Známe je všichni. Malé, bílé vřídky v ústech nás dokáží pořádně potrápit.

Jejich přítomnost je 2046[1]nerozlučně spojena s pálením, řezáním a velkou bolestí nejen při jídle a mluvení. Přetrvávají od několika dnů až po týdny. Vznikají samovolně nebo v místech poškození v ústní dutině.. V důsledku bolesti je člověk podrážděný, v depresi, trpí nechutenstvím a díky tomu se mohou projevit i další potíže, jako je úbytek na váze.

Afty jsou zánětlivé onemocnění, které způsobuje především oslabená imunita, nedostatek železa, kyseliny listové a vitamínů skupiny B. Projevuje se tvorbou bílých, velmi bolestivých vředů na sliznici v ústech, často se vytváří celé shluky výsevů, které se mohou spojovat v jeden velký vřed nepravidelného tvaru..

Velmi dobré výsledky léčby tohoto onemocnění má zvýšená hygiena ústní dutiny, spočívající v pravidelném čištění zubů zubní pastou z Aloe Vera Gelu, který má hojivé a protizánětlivé účinky. Pro zmírnění bolesti používáme průběžně Sprej První Pomoci, který má zklidňující účinky a podporuje 631[1]hojení. Na noc je možné postižené místo namazat Aloe Vera Hydratačním Koncentrátem..

Pokud je výskyt aft často opakuje nebo jejich průběh trvá velmi dlouho, je vhodné zvolit přípravky pro prevenci výskytu a na podporu imunity. Pro celkovou podporu imunity je vhodné užívat Colostrum Liquid ve dvojnásobné dávce případně Colostrum kapsle v dávkování 3 x denně 2 kapsle.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.